Warsztaty Fotograficzne w Studio Huśtawka [luty 2017]

Cześć! Jeśli chcesz wyrwać się z zimowego snu, to... zapraszamy do Studia Huśtawka :) Gwarantujemy potężną dawkę praktycznej wiedzy, doświadczonych prowadzących i dobrą zabawę :) Poniżej harmonogram szkoleń, który dla Was przygotowaliśmy - jak zawsze zawiera on szkolenia idealne dla osób początkujących (w tym nasz kultowy warsztat "Oświeć się!"), jak i te skierowane do poszukujących specjalistycznej wiedzy :) Do zobaczenia! :)

©Radosław Kwasiborski

Karol Nienartowicz uwiecznia na zdjęciach zapierające dech w piersiach górskie krajobrazy. Dodatkowo uwielbia dzielić się wiedzą i zdobytym doświadczeniem, dlatego zaprasza na warsztaty fotografii krajobrazowej w Tatrach, które odbędą się w dniach 2–5 lutego, 2017r.

4 lutego to nietypowe warsztaty -z archiwum fotografii — mokry kolodion. W czasach, gdy wszyscy podążają za nowościami, nasz prowadzący, Michał Sitkiewicz, zaprasza na spotkanie ze szlachetną techniką fotograficzną, jaką jest mokry kolodion, czyli proces stworzenia zdjęć na szkle.

O tym, jak zrobić dobre zdjęcie, mówi się dużo i często. Mniej o tym, jak je przygotować do druku… Jesteśmy przekonani, że “Fotografia zaczyna się w głowie i kończy na papierze”, dlatego zaprosiliśmy do współpracy eksperta, Michała Wiatrowskiego, który 5 lutego opowie o druku fotografii i zarządzaniu kolorem. Warsztaty mają charakter praktyczny i odbędą się w galerii EIZO.

11 lutego bierzemy pod lupę Fotografię wnętrz - to znacznie więcej niż zdjęcie wyposażenia. Prowadzący warsztaty - Bernard Białorucki, ma za sobą 20 lat doświadczenia, tysiące sfotografowanych wnętrz i wiele publikacji. Ma też niekwestionowane zdolności dydaktyczne i umiejętność przekazania trudnych rzeczy, w sposób jasny i zrozumiały.

Zobacz również: Fotoblogia.pl - największy blog o fotografii w Polsce

Oktawian Górnik 18 lutego opowie o dobrej fotografii mody: pracy zespołowej, ukazaniu konceptu marki i pokazaniu czegoś więcej niż ‚ciuchów”. Razem z Wami zbuduje sety oświetlenia idealne do zdjęć fashion — będzie służył wiedzą i doświadczeniem podczas Waszej pracy z profesjonalną ekipą (dwie modelki, wizażysta, fryzjer, stylista).

19 lutego odbędą się warsztaty Prowokuj kadrem: akt i bielizna w ujęciu glamour. To szkolenie w formie instruktażu — sesji zdjęciowej, podczas której nasz prowadzący – Radosław Kwasiborski – podzieli się swoim doświadczeniem i udzieli cennych wskazówek.

20–21 lutego, to dwudniowy kurs: Jak kreatywnie nakręcić i zmontować ślub, poświęcony filmowaniu lustrzankami. Warsztaty łączą w sobie część praktyczną poświęconą technikom nagrywania (dzień I, Studio Huśtawka), ze wspólnym montażem stworzonego materiału (dzień II, Galeria EIZO).

Portret. Siła Prostoty. MAN edition, to nowa odsłona kultowych szkoleń prowadzonych przez Arcadiusa Mauritza. 25 lutego skupimy na na fotografii męskiej: dowiesz się, czym różni się od kobiecych portretów, jak „rzeźbić światłem” i stworzyć zdjęcie, które przykuwa uwagę.

„Oświeć się!” - oświetlenie studyjne dla początkujących, to najpopularniejsze szkolenie w naszej ofercie. 26 lutego oswoimy Was z pracą w studiu, zapoznacie się ze sprzętem i zbudujecie sety oświetlenia. Ogromna wiedza i profesjonalne szkolenie pod okiem Mariusza Tokajuka, będą idealnym wprowadzeniem do pracy w studiu.

26–27 lutego to dwudniowe, ekskluzywne warsztaty poświęcone fotografii kulinarnej. Nasz ekspert - Olek Iwaszkiewicz, zaprasza Was do swojego prywatnego atelier, gdzie w kameralnej grupie (maksymalnie 6 osób) dowiecie się, jak „zamrozić ruch” i walczyć z czasem, by stworzyć zachwycające ujęcia jedzenia.

Partnerem warsztatów jest portal Fotoblogia.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Targi Press Photo Expo 2017 - zawodowe spotkania dla profesjonalnych fotografów Poznaj tajniki fotografii sensualnej na warsztatach Fujifilm w Bieszczadach Ważne zmiany w konkursie World Press Photo 2017. Przeczytaj, zanim zgłosisz zdjęcia lub multimedia To wspaniałe zdjęcie wygrało w konkursie „Zima w obiektywie". Są też nagrody dla finalistów Warsztaty Fotograficzne w Studio Huśtawka [styczeń 2017] Postproducenci brytyjskiej rodziny królewskiej szkolą w poznańskiej agencji GPD Ruszyły zapisy do "Strefy Sztuki" na Targach Film Video Foto 2017 w Łodzi Bezpłatne warsztaty portretowe prowadzone przez Tomka Sikorę Leica 6x7 Gallery Warszawa prezentuje wystawę Piotra Zbierskiego "Push the Sky Away" Metafora i niedopowiedzenia w projekcie Almost Seriously Mai Piotrowskiej i Mariusza Urbańskiego Zakończyła się 7. edycja warsztatów PROFI POST PHOTO, organizowanych przez House of Retouching Profesjonalne kursy fotografii w zasięgu ręki - fotograficzne piątki z Olympus „Zima w obiektywie". Zgłoś swoje zdjęcia i wygraj NAS do backupu zdjęć Warsztaty Fotograficzne w Studio Huśtawka [grudzień 2016] Wystawa SINGLE SHOT - 30 kadrów najlepszych polskich fotografów w nowej galerii Instytutu Fotografii Fort Gerhard Steidl w rozmowie o Robercie Franku - spotkanie z wydawcą kolekcji "Film Works" TALENT ROKU galerii PIX.HOUSE - Daily Vlog #5 Wyłoniono zwycięzców III edycji Polskiego Konkursu Fotografii Sportowej Konkurs Nikon-Walkley Awards 2016, czyli australijski odpowiednik Pulitzera Rusza czwarta edycja projektu "Odkrytki. Kochanym ciotkom" Warsztaty Fotograficzne w Studio Huśtawka [listopad 2016] Warsztaty fotografii surrealistycznej i konceptualnej z Larą Zankoul Zapraszamy na plener fotograficzny Lwów Sentymentalny Premiera projektu "I am a Woman and I Feast on Memory" Ilony Szwarc w 6x7 Leica Gallery