„The Best of Photography" - przegląd warsztatów fotograficznych [wrzesień 2015]

Dzielimy się pasją i zapraszamy na cykl fotograficznych szkoleń „The Best of Photography". Wybraliśmy jednych z najlepszych z poszczególnych dziedzin fotografii, tak aby móc zaproponować Wam plan rozwoju fotograficznego, który zainteresuje zarówno grupę początkującą, jak i fotografów mających już spore doświadczenie. Mamy nadzieję, że każdy, nawet najbardziej wymagający, znajdzie warsztat, który go zainteresuje. Poniżej, krótki opis tego co będzie się działo we wrześniu 2015 roku.

Zobacz 2 zdjęcia

Dawid Żądło

Warsztat PRO Retuszu

Już 6 września odwiedzi nas retuszer Dawid Żądło. Podstaw fachu uczył się od Natalii Taffarel, którą cały czas uważa za jedną z najlepszych w branży. Współpracuje m.in. z: Gucci, Sephora, Nike, L’Oreal, Maria Galland, Elle, Interview, V magazine, Vogue, Harper’s Bazaar, Łukasz Pukowiec, Maciej Bernas… Poprowadzi dla nas Warsztat PRO Retuszu.

Fotografia produktowa pod okiem Olka Iwaszkiewicza

12–13 września mamy dwa warsztaty. Pierwszy to Fotografia Produktowa pod okiem Olka Iwaszkiewicza, który odbędzie się w profesjonalnie wyposażonym atelier naszego prowadzącego. Współpracuje z wieloma agencjami reklamowymi, a jego zdjęcia pojawiają się m.in. w Elle Decor, Dom i Wnętrze, Architektura, Twój Styl. Był wykładowcą w Europejskiej Akademii Fotografii, Akademii Fotografii, obecnie jest związany z Warszawską Szkołą Fotografii i Grafiki Projektowej. Jest jednym z najbardziej cenionych fotografów „reklamy produktowej” w Polsce.

Filmowanie lustrzankami cyfrowymi i postprodukcja wideo

Drugi warsztat w terminie 12–13 września to Filmowanie lustrzankami cyfrowymi i postprodukcja wideo. Prowadzącym jest Amadeusz Andzejewski. Administruje największym polskim portalem i forum o sprzęcie filmowym videodslr.pl. Jako reżyser ma w dorobku, oprócz etiud, trzy krótkometrażowe filmy fabularne – Pro Morte, Bal Utracony i Ziemianka. Jako montażysta pracował m.in. przy pełnometrażowym filmie pt. Git (reż. Kamil Szymański), który wejdzie do kin w połowie października. Na warsztacie przekaże wiedzę, jak podczas filmowania wyciągnąć maksimum możliwości z lustrzanek cyfrowych, jak nagrany materiał efektywnie zmontować oraz poddać dalszej postprodukcji.

Warsztat fotografii dziecięcej

25 września zapraszamy na Warsztat fotografii dziecięcej. Tym razem naszą prowadzącą będzie Anna Podsiedlik. Ania to laureatka wielu konkursów oraz bywalczyni programów telewizyjnych związanych z tematyką fotografowania dzieci.

Warsztat fotografii noworodkowej

26 września mamy dla Was dwa warsztaty. Na pierwszym pozostajemy w klimacie sprzed tygodnia i zapraszamy na Warsztat fotografii noworodkowej w wykonaniu Marty Góralskiej-Wołosz. Marta to ceniona autorka zdjęć noworodków oraz prowadząca wielu edycji warsztatów swojego autorstwa.

ABC Fotografii

Drugi warsztat to ABC Fotografii, a więc świetna opcja dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z fotografią. W programie tylko niezbędna teoria, szkolenie jest typowo praktyczne. Pod okiem naszego doświadczonego prowadzącego, Tomka Dyczewskiego, będziecie mieli możliwość dowiedzenia się wszystkiego o swoim aparacie oraz wykorzystania do pracy naszego studia wraz z całym dostępnym sprzętem ☺

Photoshop on Many Layers

27 września odbędzie się warsztat pt. Photoshop on Many Layers. Jego prowadzący to Jarek "Khaal" Kubicki. Artysta, fotograf, dyrektor artystyczny – laureat wielu prestiżowych nagród związanych z szeroko rozumianą grafiką. Projektant wielu stron internetowych, identyfikacji wizualnych, wzorów przemysłowych, okładek książek oraz płyt muzycznych. Jego twórczość można było podziwiać na wielu krajowych i zagranicznych wystawach, zarówno zbiorowych, jak i indywidualnych. Zaangażowany w proces kreacyjny wielu nagrodzonych projektów reklamowych takich jak Beksinski.pl, czy Rumours About Angels II, które zostały wyróżnione przez Favourite Website Awards. Warsztat, który będzie połączeniem technik malarskich, skanowania i postprodukcji w oprogramowaniu Adobe Photoshop zapowiada się niezwykle interesująco!

Na naszej stronie internetowej są już informacje o prawie wszystkich warsztatch, które odbędą się w tym roku. Jeśli kogoś interesuje uczestnictwo w późniejszym terminie, wszystko czego potrzebuje znajdzie tutaj:

Partnerem warsztatów jest niezastąpiona Fotoblogia.pl!

Niech światło będzie z Wami ☺ !

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Ludzie Woodstocku B&W - warsztat retuszu PRO w portrecie oraz modzie Warsztaty z Alexem Masim w Krakowie Znamy zwycięzcę konkursu „Ludzkie emocje" Wystawa Steve'a McCurry "Unguarded Moments" już w czerwcu w Warszawie Pokaż ludzkie emocje i wygraj warsztaty fotoreportażu w Akademii Nikona Galeria z warsztatów „Adobe Lightroom dla początkujących" Jakuba Kaźmierczyka Sony World Photography Awards 2015 - fotorelacja z gali wręczenia nagród w Londynie Sony World Photography Awards 2015 - fotorelacja z wystawy w Somerset House w Londynie Znamy zwycięzców BZ WBK Press Foto 2015 Znamy zwycięzców Sony World Photography Awards 2015 Eastreet 3 Jakub Kaźmierczyk poprowadzi warsztaty: Adobe Lightroom dla początkujących Fotografujemy najwięcej w historii, a rynek sprzedaży aparatów jest w największej recesji Czy to koniec Samyanga w Europie? Polski dystrybutor kończy współpracę 25 tys. zł potrzebne, aby zamienić dom schadzek na galerię fotografii w Poznaniu Wybierz Fotograficzne Perły Polski, idź na Fotospacer i wygraj Lumixa G Wyjątkowy artysta zaprezentuje swoje zdjęcia w nowej galerii fotografii w Poznaniu „Oświeć się!”, czyli nowa edycja kursu oświetlenia studyjnego Mariusza Tokajuka Z wizytą w fabryce Nikona w Tajlandii [relacja] "Gerald Howson: bardzo polska sprawa" - wystawa nieznanych fotografii w Jeleniej Górze Tajlandia - kraj tysiąca uśmiechów [relacja z wyjazdu] Dlaczego aż 20 % finałowych zdjęć World Press Photo 2015 zostało zdyskwalifikowanych? Retusz twarzy w kilku krokach z Akademią EITCA - podstawy obróbki zdjęć plus 80 % dofinansowania UE na szkolenie z Grafiki Komputerowej