„The Best of Photography" - przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [listopad 2015]

Cześć ! Dzielimy się pasją i zapraszamy na cykl fotograficznych szkoleń The Best of Photography. Wybraliśmy jednych z najlepszych z poszczególnych dziedzin fotografii, tak aby móc zaproponować Wam plan rozwoju fotograficznego, który zainteresuje zarówno grupę początkującą, jak i fotografów mających już spore doświadczenie. Mamy nadzieję, że każdy, nawet najbardziej wymagający, znajdzie warsztaty, które go zainteresują.

© Konrad Grymin

7–8 listopada wspólnie z niezwykle utalentowanym Konradem Gryminem zapraszamy Was na warsztat poświęcony błyskaniu lampami systemowymi w plenerze STROBING, naucz się! Żeby było jeszcze bardziej ciekawie i kreatywnie, do dyspozycji będziemy również mieli kilka studyjnych lamp błyskowych. Na warsztatach dowiecie się, jak w przemyślany sposób korzystać z różnego rodzaju światła, tak aby uzyskać zamierzony efekt. Wspólnie zbudujemy różne sety oświetlenia z wykorzystaniem 1, 2, 3 i więcej lamp. Wykorzystamy różne źródła światła, użyjemy różnych modyfikatorów, tak aby jak najlepiej przygotować Was do samodzielnej pracy w różnych warunkach. To wszystko dnia pierwszego. Drugiego, mając do dyspozycji profesjonalnie wyposażone studio fotograficzne, poświęcimy 2–3 h na pracę ze światłem w studio. Następnie przejdziemy do procesu postprodukcji, który jest prawie nierozerwalnie związany z fotografią. Konrad zaprezentuje Wam swój workflow, przekaże pewną niezbędną wiedzę mającą wpływ na wizualność i odbiór jego prac. Udzieli wskazówek, odpowie na Wasze pytania, postara się rozwiać wszelkie wątpliowści ☺

Więcej info oraz zapisy

model: Rockagirl

14–15 listopada w naszym studio zagości Tomasz Krajewski, fotograf znany m.in. z wielu publikacji w magazynie CKM. Uwielbia pracę z ostrym, kontrastowym światłem, z ogromem kolorów — ale nie ucieka od czerni i bieli. Cechuje go dbałość o detale i perfekcja w budowaniu kadru. Prowadzone przez niego Warsztaty Aktu Komercyjnego to idealna propozycja dla koneserów kobiecego piękna, chcących przedstawiać je w bezpośredni, a zarazem estetyczny sposób.

Więcej info oraz zapisy

Drugie warsztaty 14–15 listopada to Fotografia Produktowa pod okiem Olka Iwaszkiewicza, które odbędą się w profesjonalnie wyposażonym atelier naszego prowadzącego. Współpracuje z wieloma agencjami reklamowymi, a jego zdjęcia pojawiają się m.in. w Elle Decor, Dom i Wnętrze, Architektura, Twój Styl. Olek był wykładowcą w Europejskiej Akademii Fotografii, Akademii Fotografii, obecnie jest związany z Warszawską Szkołą Fotografii i Grafiki Projektowej. Jest jednym z najbardziej cenionych fotografów „reklamy produktowej” w Polsce.

Więcej info oraz zapisy

Zobacz również: Fotoblogia.pl - największy blog o fotografii w Polsce

20–21 listopada to weekend poświęcony w naszym studio tematyce wideo. Warsztaty Kreatywna Wideorelacja ze Ślubu poprowadzi dla nas Paweł Sawicki - właściciel Picturemotion.pl specjalizującego sie w reportażach ślubnych w którym wraz z przyjaciółmi pokazuje emocje, ktore towarzyszą młodym ludziom w tym wyjątkowym dniu. Warsztaty są bardzo obszerne i pokrywają wiele zagadnień, a wszystkie informacje znajdziecie na:

Więcej info oraz zapisy

26–27 listopada zapraszamy na warsztaty ADOBE PREMIERE – od zera do bohatera, które poprowadzi Jerzy Drozda Jr - ekspert i ambasador firmy Adobe, dla której przygotował wiele autorskich rozwiązań. Od lat prowadzi na całym świecie szkolenia i wykłady z zakresu animacji, postprodukcji i sztuki filmowej. Jego umiejętności techniczne, niezrównana kreatywność, zdolność rozwiązywania problemów umożliwiły mu realizacje projektów w szeroko rozumianej branży kreatywnej i IT, a przystępny sposób nauczania sprawił, że obecnie jest on jednym z najszerzej znanych i najchętniej oglądanych instruktorów Adobe na świecie.

Więcej info oraz zapisy

28 listopada będziemy gościć Arcadiusa Mauritza, który poprowadzi swoje sztandarowe warsztaty Portret. Siła Prostoty. Nasz prowadzący nauczy Was jak w prosty i harmonijny sposób utrwalić ludzkie emocje. Uświadomi Was czego unikać, na co poświęcić odrobinę więcej uwagi podczas procesu jakim jest tworzenie fotografii. A to wszystko po to, aby stworzone przez Was fotografie miały zdecydowanie większą szansę na wyróżnienie się z potoku zdjęć zalewających naszą rzeczywistość.

Więcej info oraz zapisy

29 listopada zapraszamy na warsztaty Lightroom i Photoshop bez Tajemnic! poświęcone podstawowym aspektom powyższych programów. Jest to idealna propozycja dla wszystkich zaczynających swoją przygodę z profesjonalną postprodukcją. Warsztaty są typowo praktyczne – uczestnicy pracują razem z prowadzącym, który objaśnia krok po kroku wszystkie dokonywane przez siebie zmiany. Całość pod okiem fotografa w wieloletnim doświadczeniem w pracy komercyjnej, Tomka Dyczewskiego.

Więcej info oraz zapisy

Na naszej stronie internetowej są już informacje o prawie wszystkich warsztatach, które odbędą się w tym roku. Jeśli kogoś interesuje uczestnictwo w późniejszym terminie, wszystko czego potrzebuje znajdzie tutaj:

http://studiohustawka.pl/warsztaty-i-sesje/

Partnerem warsztatów jest niezastąpiona fotoblogia.pl

Niech światło będzie z Wami ☺ !

Pozdrawiamy
Studio Huśtawka

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Poznaliśmy tajniki pracy serwisu marki Olympus w Portugalii BEiKS FILM-VIDEO-FOTO ROADSHOW 2015 Jesienne warsztaty Fujifilm X „The Best of Photography" - przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [październik 2015] Fotorelacja z wizyty w muzeum optyki firmy Zeiss Warsztaty fotografii dokumentalnej - Kalkuta, grudzień 2015 „The Best of Photography" - przegląd warsztatów fotograficznych [wrzesień 2015] Ludzie Woodstocku B&W - warsztat retuszu PRO w portrecie oraz modzie Warsztaty z Alexem Masim w Krakowie Znamy zwycięzcę konkursu „Ludzkie emocje" Wystawa Steve'a McCurry "Unguarded Moments" już w czerwcu w Warszawie Pokaż ludzkie emocje i wygraj warsztaty fotoreportażu w Akademii Nikona Galeria z warsztatów „Adobe Lightroom dla początkujących" Jakuba Kaźmierczyka Sony World Photography Awards 2015 - fotorelacja z gali wręczenia nagród w Londynie Sony World Photography Awards 2015 - fotorelacja z wystawy w Somerset House w Londynie Znamy zwycięzców BZ WBK Press Foto 2015 Znamy zwycięzców Sony World Photography Awards 2015 Eastreet 3 Jakub Kaźmierczyk poprowadzi warsztaty: Adobe Lightroom dla początkujących Fotografujemy najwięcej w historii, a rynek sprzedaży aparatów jest w największej recesji Czy to koniec Samyanga w Europie? Polski dystrybutor kończy współpracę 25 tys. zł potrzebne, aby zamienić dom schadzek na galerię fotografii w Poznaniu Wybierz Fotograficzne Perły Polski, idź na Fotospacer i wygraj Lumixa G