Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [marzec 2016]

Cześć! Przedstawiamy Wam nasz najbliższy harmonogram szkoleń. Naszym zdaniem wygląda interesująco i wierzymy, że każdy, nawet najbardziej wymagający znajdzie warsztaty, które go zainteresują. Lektura nie jest długa, rzućcie okiem ☺

mod. Brygida Dolińska

mod. Brygida Dolińska (© Konrad Grymin)

5 marca to nasza kolejna edycja cieszących się ogromnym zainteresowaniem warsztatów oświetlenia studyjnego w praktyce zatytułowanego Oświeć się! w wykonaniu młodego i utalentowanego Mariusza Tokajuka. Na warsztatach nie będzie przygotowanych setów światła, uczestnicy będą je budować wspólnie z Prowadzącym, tak aby po zakończonym kursie byli doskonale przygotowani do samodzielnej pracy w studio.

Harmonogram i zapisy

12 marca to warsztaty ABC fotografii, a więc świetna opcja dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z fotografią. W programie tylko niezbędna teoria, szkolenie jest typowo praktyczne. Pod okiem naszego doświadczonego Prowadzącego, Tomka Dyczewskiego będziecie mieli możliwość dowiedzenia się wszystkiego o swoim aparacie oraz wykorzystania do pracy naszego studia wraz z całym dostępnym sprzętem. W planie również praca na planie zdjęciowym z modelką ☺

Harmonogram i zapisy

13 marca zawita u nas Konrad Grymin, który poprowadzi warsztaty Lightroom i photoshop bez tajemnic poświęcone podstawowym aspektom powyższych programów. Konrad jest fotografem oraz retuszerem pracującym w holubowicz.com. Szkolenie jest to idealną propozycją dla wszystkich zaczynających swoją przygodę z profesjonalną postprodukcją. Warsztaty są typowo praktyczne – uczestnicy pracują razem z Prowadzącym, który objaśnia krok po kroku wszystkie dokonywane przez siebie zmiany. Plan jest ambitny, szczegóły:

Harmonogram i zapisy

Zobacz również: Fotoblogia.pl - największy blog o fotografii w Polsce

18 marca organizujemy warsztaty fotografii nocnej. To nasza kolejna propozycja skierowana do pasjonatów fotografii chcących poszerzyć swoje umiejętności w tym właśnie kierunku. Fotografowanie nocą ma kilka istotnych zalet, o których powiemy Wam na warsztatach. Wy z kolei, wykorzystacie tą wiedzę podczas robienia zdjęć To wszystko po zmroku, w niewielkiej grupie, kiedy to odwiedziny kilka ciekawych miejsc na terenie Warszawy ☺ Na warsztatach będziemy używać głównie światła błyskowego.

Harmonogram i zapisy

19 marca zapraszamy na fotografię produktową pod okiem Olka Iwaszkiewicza. Warsztaty odbędą się w profesjonalnie wyposażonym atelier naszego Prowadzącego. Olek współpracuje z wieloma agencjami reklamowymi, a jego zdjęcia pojawiają się m.in. w Elle Decor, Dom i Wnętrze, Architektura, Twój Styl. Był wykładowcą w Europejskiej Akademii Fotografii, Akademii Fotografii, obecnie jest związany z Warszawską Szkołą Fotografii i Grafiki Projektowej. Jest jednym z najbardziej cenionych fotografów „reklamy produktowej” w Polsce. W planie szkolenia fotografowanie:
1. Szkła
2. Metalu
3. Porcelany
4. Kompozycji z wykorzystaniem kosmetyków
5. Zdjęcia splash
6. Kompozycji przestrzennej

Harmonogram i zapisy

Drugie warsztaty 19 marca to zaawansowane techniki oświetlenia studyjnego, które powinny być obowiązkową pozycją dla każdego, kto chce się zajmować fotografią reklamową, w której zdjęcia mają opowiadać pewną historię. W trakcie sesji zdjęciowej wykorzystamy zbudowaną specjalnie na tą okazję scenografię, dwie drastycznie różne postacie oraz profesjonalny sprzęt, m.in. ramy dyfuzyjne, soczewkę fresnela, parę i kilka innych ciekawych dyfuzji ☺ Warsztaty poprowadzi Mariusz Tokajuk.

Harmonogram i zapisy

Na koniec miesiąca, 20 marca, zapraszamy na warsztaty z retuszu reklamowego i podstaw fotomontażu. Ideą warsztatów jest przedstawienie uczestnikom kompleksowej wiedzy dotyczącej profesjonalnej postprodukcji reklamowej. Przekażemy Wam wiedzę dotyczącą technik retuszu i montażu wielozdjęciowego. Nauczycie się jak retuszować zdjęcia oraz nadać im ostateczny szlif w programie graficznym Adobe Photoshop.

Harmonogram i zapisy

Partnerem naszych warsztatów jest niezastąpiona fotoblogia.pl

Niech światło będzie z Wami ☺ !

Pozdrawiamy
Studio Huśtawka

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Bangkok Unseen - indywidualny warsztat fotografii dokumentalnej The Island - warsztaty fotografii dokumentalnej w Tajlandii Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [luty 2016] Największe na świecie targi elektroniki użytkowej CES 2016 w obiektywie Fotoblogii Fotorelacja z warsztatów „#kreatywniezASUS” organizowanych przez Fotoblogia.pl oraz firmę ASUS „The Best of Photography" - warsztaty fotograficzne w Studiu Huśtawka [styczeń 2016] „The Best of Photography" - przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [grudzień 2015] „The Best of Photography" - przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [listopad 2015] Poznaliśmy tajniki pracy serwisu marki Olympus w Portugalii BEiKS FILM-VIDEO-FOTO ROADSHOW 2015 Jesienne warsztaty Fujifilm X „The Best of Photography" - przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [październik 2015] Fotorelacja z wizyty w muzeum optyki firmy Zeiss Warsztaty fotografii dokumentalnej - Kalkuta, grudzień 2015 „The Best of Photography" - przegląd warsztatów fotograficznych [wrzesień 2015] Ludzie Woodstocku B&W - warsztat retuszu PRO w portrecie oraz modzie Warsztaty z Alexem Masim w Krakowie Znamy zwycięzcę konkursu „Ludzkie emocje" Wystawa Steve'a McCurry "Unguarded Moments" już w czerwcu w Warszawie Pokaż ludzkie emocje i wygraj warsztaty fotoreportażu w Akademii Nikona Galeria z warsztatów „Adobe Lightroom dla początkujących" Jakuba Kaźmierczyka Sony World Photography Awards 2015 - fotorelacja z gali wręczenia nagród w Londynie Sony World Photography Awards 2015 - fotorelacja z wystawy w Somerset House w Londynie