Warsztaty Fotograficzne w Studio Huśtawka [grudzień 2016]

Cześć! Poniżej przedstawiamy Wam nasz grudniowy harmonogram szkoleń. Staraliśmy się dostosować go do Waszych oczekiwań. Jest w nim sporo ciekawych pozycji i wierzymy, że każdy, nawet najbardziej wymagający, znajdzie warsztaty, które go zainteresują.

3 grudnia zapraszamy na warsztaty poświęcone postprodukcji w Capture One. Poprowadzi je niezastąpiony Konrad Grymin i pod jego okiem dowiecie się, jak odpowiednie ustawienia pozwolą Wam uzyskać wspaniałe efekty.

4 grudnia, to nasza kolejna edycja cieszących się ogromnym zainteresowaniem warsztatów oświetlenia studyjnego w praktyce zatytułowanego Oświeć się! w wykonaniu młodego i utalentowanego Mariusza Tokajuka. Na warsztatach nie będzie przygotowanych setów światła, uczestnicy będą je budować wspólnie z Prowadzącym, tak, aby po zakończonym kursie byli doskonale przygotowani do samodzielnej pracy w studio.

10 grudnia będziemy gościć Arcadiusa Mauritza, który poprowadzi warsztaty Portret. Siła Prostoty. To już kolejna edycja cieszących się niezwykłym zainteresowaniem warsztatów z Arcadiusem. Podczas spotkania każdy z Uczestników dowie się, jak w prosty i harmonijny sposób utrwalić ludzkie emocje, tak, by stworzyć portret, który zapadnie odbiorcy głęboko w pamięć. Zapraszamy!

Jeden z najlepszych retuszerów w Polsce - Dawid Żądło. Podstaw retuszu uczył się od Natalii Taffarel, którą cały czas uważa za jedną z najlepszych w branży. Retuszował m.in. dla: Sephora, Nike, Dior, Gucci, Diesel, Puma, Manolo Blahnik, Elle Russia, Elle France, Vogue UK etc. Już 10 grudnia zawita do naszego Studia podczas warsztatów z Retuszu PRO. Zapraszamy Serdecznie!

Zobacz również: Fotoblogia.pl - największy blog o fotografii w Polsce

Kolejne warsztaty, których nie trzeba reklamować i prowadzący, którego nie trzeba przedstawiać. Zapraszamy na warsztaty z fotografii ślubnej, które poprowadzi Gabriel Gmurczyk. 16 grudnia Studio Huśtawka. Czekamy na Ciebie :)

17 grudnia zapraszamy na warsztaty z fotografii dziecięcej w plenerze z Adamem Wawrzyniakiem (fotoadamix). Duże doświadczenie i własne pociechy sprawiają, że bez problemu nawiązuje kontakt z dziećmi, potrafi znaleźć z nimi wspólny język. W jego portfolio można znaleźć zarówno energiczne, pełne kolorów zdjęcia, jak i trochę nostalgiczne, nieco malarskie kadry, pokazujące prawdę o dzieciach. To jest siłą jego fotografii.

18 grudnia mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na warsztaty z obróbki zdjęć dziecięcych z Iwoną Podlasińską. W zdjęciach Iwony kluczową rolę odgrywają światło, kompozycja oraz umiejętnie przeprowadzona postprodukcja. Na tym elemencie skupimy się na naszych warsztatach. Iwona podzieli się w Wami swoim warsztatem i zdradzi sekrety powstawania magicznych obrazów dzieciństwa. Pokaże Wam, krok po kroku, na co zwracać uwagę, aby Wasze zdjęcia również miały w sobie tę magię.

Partnerem naszych warsztatów jest fotoblogia.pl

Zapraszamy :)!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Warsztaty Fotograficzne w Studio Huśtawka [listopad 2016] Warsztaty fotografii surrealistycznej i konceptualnej z Larą Zankoul Zapraszamy na plener fotograficzny Lwów Sentymentalny Premiera projektu "I am a Woman and I Feast on Memory" Ilony Szwarc w 6x7 Leica Gallery Zapraszamy na słoweńskie warsztaty fotografi krajobrazowej Piotr Nadolski opowie Wam o fotografii aktu już niedługo Dni Otwarte z nowymi obiektywami Samyang AF Opolski Festiwal Fotografii - Daily Vlog #4 Warsztaty fotograficzne w Studio Huśtawka [październik 2016] Spotkania przy kawie z Filipem Springerem Fotoblogia.pl poszukuje współpracowników do pisania tekstów Targi Photokina 2016 pokazały, że branża fotograficzna się nie kończy, a jedynie zmienia na lepsze Canon na targach Photokina 2016, czyli uwieczniaj, przechowuj i dziel się Byliśmy na Instameet Canon - inspirującym spotkaniu Instagramowiczów z Wrocławia Uwieczniaj, przechowuj i dziel się Firma Quadralite zaprasza na warsztaty z podstaw fotografii Instameet Canon - zwiedzaj Wrocław i testuj najnowszy sprzęt fotograficzny Firma Olympus zaprasza na interaktywną wystawę Perspective Playground w Kolonii Photokina 2016 - relacja z największych targów sprzętu fotograficznego Startuje szósta edycja warsztatów fotografii podróżniczej Marcina Dobasa Startuje nowa edycja konkursu Nikon Photo Contest na 100-lecie firmy Nikon Rusza 6. edycja TIFF FESTIVAL we Wrocławiu. Zobaczcie co nas czeka Poznaj zwycięskie zdjęcia wyłonione w konkursie Bird Photographer of The Year 2016 Fujifilm zaprasza na warsztaty X-T2 Show w Warszawie