Warsztaty Fotograficzne w Studio Huśtawka [styczeń 2017]

Cześć! Nowy Rok, nowe postanowienia? Jeśli jest wśród nich rozwój swoich umiejętności, to zachęcamy do poznania harmonogramu szkoleń na styczeń. Staraliśmy się dostosować go do Waszych oczekiwań, dlatego znajdą się w nim zarówno kursy dla początkujących fotografów, jak i osób, które poszukują specjalistycznej wiedzy. Mamy nadzieję, że w naszym bogatym i różnorodnym portfolio szkoleniowym, znajdziesz warsztaty, które Cię zainteresują.

®Emil Biliński

Nowy Rok rozpoczynamy 8 stycznia od warsztatów przeznaczonych dla miłośników czarno-białych kadrów. Retusz B&W poprowadzi ceniony Arcadius Mauritz, który uświadomi Wam, czego unikać, na co poświęcić odrobinę więcej uwagi w procesie postprodukcji B&W. A to wszystko po to, aby Wasze fotografie miały zdecydowanie większą szansę na wyróżnienie się z potoku zdjęć zalewających naszą rzeczywistość.

Datę 15 stycznia powinni w swoich kalendarzach zapisać wszyscy Ci, którzy zachwycają się fotografią BEAUTY. Intensywny, 10-godzinny kurs, który poprowadzi Emil Bilinski, pozwoli Ci poszerzyć swoją wiedzę, zdobyć praktyczne umiejętności oraz stworzyć kadry, które spełnią Twoje oczekiwania.

Fotografia dziecięca w studio to dla wielu osób wciąż wyzwanie… Jak sobie poradzić z trudnymi sytuacjami? Jak zwrócić na siebie uwagę dziecka i jak rozmawiać z rodzicami? O tym, i o wielu innych czynnikach warunkujących studyjne zdjęcia maluchów, opowie 16 stycznia Anna Podsiedlik. Dodatkowo, w ramach części praktycznej, wykonacie zdjęcia czwórce uroczych modeli :)

Weekend 21–22 stycznia upłynie nam pod znakiem zmysłowych i intymnych aktów artystycznych, tworzonych na warsztatach, które poprowadzi mistrz delikatności i światłocienia - Albert Finch. Towarzyszyć nam będą dwie wyjątkowe modelki, które przez swoją emocjonalność i ekspresję, pomogą Wam stworzyć upragnione kadry.

Zobacz również: Fotoblogia.pl - największy blog o fotografii w Polsce

Koniec miesiąca jest bardzo intensywny :) rozpoczynamy dwudniowymi warsztatami, 26–27 stycznia, podczas których prowadzący - Amadeusz Andrzejewski — wprowadzi uczestników w podstawy filmowania i postprodukcji wideo. Poniżej backstage nagrany na jednym z naszych warsztatów:

Ostatni weekend stycznia to trzy intensywne kursy… Na początek kurs dla tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z fotografią. 28 stycznia zapraszamy na 10-godzinny, intensywny kurs ABC, czyli fotografii cyfrowej w praktyce.. Poprowadzi go Konrad Grymin, który jest nie tylko genialnym fotografem i retuszerem, ale też ma ogromne umiejętności dydaktyczne — gwarantujemy potężną dawkę wiedzy.

Konrad poprowadzi też zajęcia, na których zdobędziesz wiedzę o retuszu w programach Lightroom i Photoshop. Na te warsztaty zapraszamy Was 29 stycznia, do galerii EIZO Polska, gdzie pracując w komfortowych warunkach, zdobędziecie praktyczne umiejętności.

28–29 stycznia, to specjalistyczne warsztaty: kompendium wiedzy z fotografii produktowej. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak fotografować szkło, metal, porcelanę, jak tworzyć kompozycje i korzystać z efektów specjalnych, to gwarantujemy, że Olek Iwaszkiewicz przekaże Ci tę wiedzę. Dodatkowo, dla Waszego komfortu, zajęcia odbywają się w prywatnym atelier prowadzącego, gdzie korzystacie z profesjonalnego sprzętu takich marek jak Elinchrom i Broncolor.

Jeśli pojawią się jakieś pytania, to zachęcamy do kontaktu.
Partnerem naszych warsztatów jest fotoblogia.pl
Do zobaczenia!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Postproducenci brytyjskiej rodziny królewskiej szkolą w poznańskiej agencji GPD Ruszyły zapisy do "Strefy Sztuki" na Targach Film Video Foto 2017 w Łodzi Bezpłatne warsztaty portretowe prowadzone przez Tomka Sikorę Leica 6x7 Gallery Warszawa prezentuje wystawę Piotra Zbierskiego "Push the Sky Away" Metafora i niedopowiedzenia w projekcie Almost Seriously Mai Piotrowskiej i Mariusza Urbańskiego Zakończyła się 7. edycja warsztatów PROFI POST PHOTO, organizowanych przez House of Retouching Profesjonalne kursy fotografii w zasięgu ręki - fotograficzne piątki z Olympus „Zima w obiektywie". Zgłoś swoje zdjęcia i wygraj NAS do backupu zdjęć Warsztaty Fotograficzne w Studio Huśtawka [grudzień 2016] Wystawa SINGLE SHOT - 30 kadrów najlepszych polskich fotografów w nowej galerii Instytutu Fotografii Fort Gerhard Steidl w rozmowie o Robercie Franku - spotkanie z wydawcą kolekcji "Film Works" TALENT ROKU galerii PIX.HOUSE - Daily Vlog #5 Wyłoniono zwycięzców III edycji Polskiego Konkursu Fotografii Sportowej Konkurs Nikon-Walkley Awards 2016, czyli australijski odpowiednik Pulitzera Rusza czwarta edycja projektu "Odkrytki. Kochanym ciotkom" Warsztaty Fotograficzne w Studio Huśtawka [listopad 2016] Warsztaty fotografii surrealistycznej i konceptualnej z Larą Zankoul Zapraszamy na plener fotograficzny Lwów Sentymentalny Premiera projektu "I am a Woman and I Feast on Memory" Ilony Szwarc w 6x7 Leica Gallery Zapraszamy na słoweńskie warsztaty fotografi krajobrazowej Piotr Nadolski opowie Wam o fotografii aktu już niedługo Dni Otwarte z nowymi obiektywami Samyang AF Opolski Festiwal Fotografii - Daily Vlog #4 Warsztaty fotograficzne w Studio Huśtawka [październik 2016]